Питання обміну українських моряків поки не порушується, - Путін

Неділя, 02 грудня 2018 10:53 - Політика 41
Питання обміну українських моряків поки не порушується, - Путін
Володимир Путін поки не збирається обговорювати обмін затриманих моряків з українською стороною, оскільки триває слідство.

Про це він заявив на прес-конференції за підсумками саміту G20 у Буенос-Айресі, передає DW.

"Поки питання про обмін не стоять, і українська сторона таких питань не порушувала. Нам потрібно отримати повні свідчення з боку моряків, все це відповідним чином оформити, а там видно буде", - зазначив російський президент.

Путін знову назвав дії українських кораблів у Керченській протоці "провокацією" та додав, що не відмовляється від переговорів з українським президентом.

Також на полях саміту G20 Володимир Путін виклав своє бачення ситуації в Керченській протоці канцлерці Німеччини Ангелі Меркель, президенту Франції Еммануелю Макрону та іншим політикам. За його словами, лідери країн спокійно відреагували на цей інцидент.

"Я не знаю, чи вдалося їх в цьому переконати або не вдалося, це в них треба запитати. Але ми виклали свою позицію, і не тільки позицію, ми виклали хронологію розвитку ситуації. Проти цього важко щось заперечити", - зазначив він.

Нагадаємо, напередодні адвокат незаконно полонених українських моряків вилетів у Москву. Він буде вимагати зустрічі з підзахисними у слідчому ізоляторі.