Активісти біля посольства Грузії вимагали звільнити затриманих українців

Вівторок, 04 грудня 2018 11:02 - Новини
Активісти біля посольства Грузії вимагали звільнити затриманих українців
У вівторок, 4 грудня, під посольством Грузії зібрались близько 50 активістів, щоб вимагати звільнити українців, затриманих у Грузії.

Про це повідомляє кореспондентка АСПІ з місця події.

Активісти прийшли до посольства з фотографіями затриманих співвітчизників і вимагають посла Грузії вийти до них та пояснити, яким чином вони будуть звільнені.

Вони скандують "Посол, виходь" та "Звільнити наших хлопців".

Протестувальники впевнені, що справи проти українців сфабриковані. "Ці справи сфабриковані і є актом дані Порошенко за підтримку нової влади в Грузії. Чим менше в Україні буде таких хлопців, тим важче буде змістити Порошенко і його команду", - заявляє організатор.

4efc4acc 7187 404f 9489 f98f8191a2dc Активісти також заявляють, що затримання українців - це почерк ФСБ і воно відбулось нібито за домовленістю Порошенка і Медведчука.

Крім того, вони закликають Грузинських націоналістів в Тбілісі підтримати українців.

Нагадаємо, в неділю, 2 грудня у Тбілісі затримали шістьох українців та одного грузина. В ході обшуків у готельних номерах у затриманих вилучено пістолети Беретта і Макаров, автоматичні ручні рушниці і різні боєприпаси. За цим фактом у Грузії почали кримінальне провадження. Зокрема, затримані звинувачуються в незаконному придбанні та зберіганні вогнепальної зброї, вибухових речовин або вибухового пристрою, вчиненому групою. Сьогодні суд має обирати їм запобіжний захід. Поки вони перебувають у камері попереднього ув'язнення.