Воєнний стан закінчиться, якщо 24 українські моряки повернуться додому, - Порошенко

Середа, 05 грудня 2018 16:31 - Політика 70
Воєнний стан закінчиться, якщо 24 українські моряки повернуться додому, - Порошенко
В Україні закінчиться воєнний стан, коли 24 ураїнські моряки повернуться додому. 

Про це в інтерв'ю Bloomberg заявиви президент України Петро Порошенко. 

"Швидше за все, якщо не відбудеться російської агресії, і якщо міжнародний тиск, на що я розраховую, допоможе повернути назад 24 наших солдатів, то, безсумнівно, воєнний стан закінчиться і не спричинить ніяких негативних наслідків для української економіки та інвесторів", - сказав Порошенко.

Президент подякував міжнародним партнерам за їхні заяви на підтримку України, але водночас відзначив, що цього недостатньо, і необхідно діяти.

"Діяти - не означає оголошувати війну. Діяти - означає вводити новий блок санкцій проти Росії, так званих "азовських санкцій". Ми повинні збільшити присутність НАТО в Чорному морі, можливо, і в Азовському морі. Ми запрошуємо кораблі НАТО, щоб підтримати стабільність", - сказав Порошенко.

Нагадаємо, з 14:00 26 листопада до 14:00 26 грудня в 10 областях України, прикордонних з РФ і невизнаним Придністров'ям, було введено воєнний стан.

Це сталося після того, як Росія 25 листопада захопила два українські катери і буксир ВМС ЗСУ в нейтральних водах біля Керченської протоки. У полон було захоплено 24 українських моряків, троє з яких поранені. Підконтрольний Росії суд в анексованому Криму заарештував усіх моряків на два місяці.