Україна на сьогодні на першому місці порядку денного в ОБСЄ, - депутат

Четвер, 06 грудня 2018 17:46 - Політика 85
Україна на сьогодні на першому місці порядку денного в ОБСЄ, - депутат
На міністерській зустрічі ОБСЄ, яка відбувається в Мілані, левову частку займає обговорення російської агресії проти України в Керченській протоці.

Про це в кулуарах Верховної Ради заявив народний депутат, голова Постійної делегації у Парламентській асамблеї Організації з безпеки та співробітництва в Європі Артур Герасимов.

"Я вчора був в офіційному відрядженні на міністерській зустрічі ОБСЄ, яка відбувається сьогодні в Європі. І я б хотів сказати, що Україна - на першому рядку порядку денного. В тих засіданнях, в яких я брав участь, левову частку часу займало тільки обговорення питань, які стосувалися відкритої російської агресії проти наших моряків", - заявив нардеп.

Саме тому, за його словами, дуже важливе ухвалення парламентарями закону про припинення Договору про дружбу та співробітництво з Росією.

"Ми вкотре об’єднуємо весь цивілізований світ в допомозі Україні зі звільнення наший військових моряків, яких в міжнародних водах захопили російські агресори", - додав Герасимов.

Втім, на запитання, що саме зміниться та які можуть бути подальші кроки України, він дати відповіді не зміг.

"На даний момент одразу вам хочу сказати, що на порядку денному можуть перебувати будь-які варіанти, які допоможуть нам якомога ефективніше протидіяти агресії", - підрезюмував депутат.

Як повідомлялося раніше Верховна Рада ухвалила президентський проект закону про припинення Договору про дружбу з РФ.