Усі підрозділи МВС перевели на посилений варіант роботи

П'ятниця, 07 грудня 2018 09:27 - Політика 59
Усі підрозділи МВС перевели на посилений варіант роботи
Усі підрозділи системи Міністерства внутрішніх справ України перейшли на посилений варіант несення служби.

Про це повідомила прес-служба МВС. 

"Для координації роботи усіх органів системи МВС та моніторингу ситуації створено оперативний штаб, який очолив заступник міністра внутрішніх справ Вадим Троян. До нього увійшли перший заступник глави Держприкордонслужби Василь Серватюк, заступник глави Нацполіції Олександр Фацевич, перший заступник глави ДСНС Олег Мельчуцький, заступник командувача Нацгвардії Валерій Бондар, а також перший заступник глави Державної міграційної служби Наталія Науменко", - йдеться у повідомленні. 

Також оперативні штаби створено у територіальних органах систем МВС. 

"Вони працюватимуть у цілодобовому режимі та здійснюватимуть обмін інформацією та координацію з Генеральним штабом Збройних Сил України, Службою безпеки України, Службою зовнішньої розвідки України, Головним управлінням розвідки Міністерства оборони, Управління державної охорони та Держспецзв’язком", додали у відомстві. 

Нагадаємо, 26 листопада Верховна Рада ухвалила закон про затвердження указу президента України “Про введення воєнного стану в Україні”. Воєнний стан було введено в 10-ти областях терміном на 30 діб.