Суд поновив Насірова на посаді голови ДФС

Вівторок, 11 грудня 2018 16:34 - Політика 86
Суд поновив Насірова на посаді голови ДФС
У вівторок, 11 грудня, Окружний адміністративний суд міста Києва скасував розпорядження Кабінету міністрів про звільнення Романа Насірова з посади голови Державної фіскальної України та зобов'язав поновити його.

Про це у Facebook повідомив народний депутат Андрій Журжій.

Також суд зобов'язав виплатити Насірову втрачений заробіток. 

"Представник Насірова Р. М. в суді повідомив, що просить поновити з причини порушення процедури при звільненні", - йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, на початку березня 2017 року суд арештував Насірова з можливістю застави в 100 мільйонів гривень, яку внесли його дружина і тесть. Після цього відсторонений голова ДФС вийшов із СІЗО.

15 лютого Насіров попросив Окружний адміністративний суд Києва поновити його на посаді голови Державної фіскальної служби.

Як відомо, детективи НАБУ і прокурори Спеціалізованої антикорупційної прокуратури обвинувачують Насірова в зловживанні службовим становищем при наданні відстрочок на сплату боргу фірмами народного депутата-втікача Олександра Онищенка. В результаті таких відстрочок державі було завдано збитків на понад 2 мільярди гривень. Самого Онищенка слідство підозрює в організації так званих "газових схем".