Прокуратура не розголошує хід розслідування вбивства Шаповала

Понеділок, 14 серпня 2017 14:07 - Новини
Прокуратура не розголошує хід розслідування вбивства Шаповала
Військова прокуратура не розкриває подробиць розслідування вбивства полковника Головного управління розвідки Міністерства оборони Максима Шаповала.

Про це свідчить відповідь відомства на запит Української правди.

"Головною військовою прокуратурою Генеральної прокуратури України здійснюється досудове розслідування у кримінальному провадженні за фактом терористичного акту, а саме вчинення 27.06.2017 у м. Києві вибуху автомобіля, що призвело до загибелі Шаповала М.М. за ознаками злочину передбаченого ч.3 ста.258 КК України", – йдеться в документі.

У відомстві переконують, що "в кримінальному провадженні здійснюється комплекс слідчих (розшукових) дій, а також негласних слідчих (розшукових) дій, спрямованих на встановлення всіх обставин кримінального правопорушення та осіб, які його організували, підготували та вчинили".

Залишились без відповіді і запитання, які експертизи було проведено, чи встановлено, де саме було закладено вибухівку у машину та чи є відеозаписи з місця закладання вибухівки.

У прокуратурі лише зазначили, що "відповідно до положень ст. 222 КПК України розголошення відомостей досудового розслідування наразі зашкодить слідству та є недопустимим".

 4a55148 qip shot screen 159

Нагадаємо,  27 червня близько 8:15 на перехресті вулиць Соломʼянська та Механізаторів у Києві від сильного вибуху загинув водій, ним виявився одним із керівників Головного управління розвідки Міністерства оборони Максим Шаповал.