У політв'язня Романа Сущенка діагностували "артеріальну гіпертензію"

П'ятниця, 14 грудня 2018 14:18 - Політика 54
У політв'язня Романа Сущенка діагностували "артеріальну гіпертензію"
Незаконно засудженому в РФ журналісту Укрінформу Роману Сущенку лікарі колонії в селі Утробіно поставили діагноз "артеріальна гіпертензія" та рекомендують відвезти на обстеження в інше місто, оскільки у в'язниці немає необхідного обладнання.

Про це він розповів під час телефонної розмови з родиною у п'ятницю, передає Укрінформ.

"Лікарі колонії поставили батькові попередній діагноз "артеріальна гіпертензія", йому радять пройти додаткове обстеження. Однак через те, що у в'язниці в Утробіно немає необхідного обладнання, батька потрібно везти в інше місто і класти на стаціонар на тиждень. Імовірно, це вже буде після Нового року", - розповіла донька політв'язня Юлія Сущенко.

За її словами, Сущенку досі не видали ковдру, яку він придбав ще місяць тому в місцевому магазині. Що стосується окропу - його українцю приносять раз на день і, не давши випити, Сущенка одразу відправляють на прогулянку на вулицю.

"Батько змушений завертати окріп в одяг, щоб хоч якось зберегти тепло, оскільки розеток у його камері немає, а в приміщенні дуже холодно, він ходить там у верхньому одязі", - наголосила донька журналіста.

Крім того, залишається невирішеним питання з дозволом щодо відвідування Сущенка його представником в ЄСПЧ Марком Фейгіним.

Також донька українського журналіста розповіла, що кореспонденція в колонію приходить приблизно раз на тиждень.

Юлія Сущенко закликала всіх небайдужих писати Роману листи, адже йому зараз дуже потрібна підтримка.

Читайте також: Незаконно засуджені: чи можна звільнити політичних в’язнів Кремля.