Повномасштабне вторгнення в Україну обернеться для Росії катастрофою, - Аваков

Понеділок, 17 грудня 2018 13:32 - Політика 99
Повномасштабне вторгнення в Україну обернеться для Росії катастрофою, - Аваков
У випадку наземної агресії РФ проти України воєнний стан буде продовжено. Для України це буде складний виклик, а для Росії – катастрофа.

Про це в понеділок, 17 грудня, сказав міністр внутрішніх справ Арсен Аваков під час відвідування Донецько-Луганського регіонального управління ДПСУ, передає прес-служба МВС.

"Ми знаходимося в ситуації воєнного стану, в очікуванні, чи будуть продовжуватися агресивні дії з боку Росії. Для нас дуже важливо бути готовими до будь-яких агресивних дій, які можуть бути з боку противника. Якщо противник здійснить наземну агресію проти України, воєнний стан буде продовжено, ми будемо мобілізувати всі сили. Для України це буде дуже складний виклик, але для путінської Росії це буде катастрофа. Ми готові до таких викликів в повному обсязі" - сказав Арсен Аваков.

Водночас, Арсен Аваков висловив сподівання, що наземної агресії проти України з боку Росії не відбудеться: "Я дуже сподіваюся, що цього не станеться, військовий стан завершиться до нового року і зусиллями дипломатів ми повернемо окуповані території".