Про вирубку зелених зон і нелегальне будівництво в Одесі: міський голова не дав належної відповіді

Понеділок, 17 грудня 2018 14:17 - Політика 131
Про вирубку зелених зон і нелегальне будівництво в Одесі: міський голова не дав належної відповіді
У понеділок, 17 грудня, в приміщенні Одеської обласної державної адміністрації проходить засідання Тимчасової слідчої комісії у справі про напади на одеських активістів. На засіданні присутній нардеп Мустафа Найєм, який поставив питання міському голові Одеси щодо "Муніципальної варти" та вирубки зелених зон і нелегальної забудівлі в Одесі.

Про це він повідомив у своєму телеграм-каналі.

- Геннадій Леонідович, чому в вашому місті співробітники "Муніципальної варти" регулярно не пускають на засідання міськради активістів і журналістів?

- Це безглузде питання. В "Муніципальній варті" працюють ветерани АТО, а активісти знають порядок пропуску та завжди можуть потрапити на засідання. А якщо є конкретні прізвища, давайте...

- Устименко, Поламарчук, Стерненко ...

- Вони всі були на засіданнях, їх пускали.

- (голос із залу) брешете! ..

- А чому на засідання Міськради не пускали представників державної охорони?

- Треба розбиратися.

- І? ...

- Ви знаєте, у мене в місті рейтинг 60%. І те, що ви говорите з трибуни парламенту про мене - це некоректно і нешанобливо.

- Геннадій Леонідович, у вашому місті найбільша проблема - незаконні забудови та вирубка зелених зон. І багато хто говорить, що ви це кришуєте. По суті, активісти роблять за вас вашу роботу, запобігаючи такі правопорушення. Скажіть, а як так виходить, що у вас такий великий рейтинг і ви не допоможете запобігти незаконні забудови?

- Я роблю все, що можу.

- А ви можете навести три випадки, коли ви, як міський голова, зверталися в правоохоронні органи з приводу незаконних забудов.

- Я б радив вам у всьому розібратися...