Підстав для продовження воєнного стану немає, - голова комітету з нацбезпеки

Вівторок, 18 грудня 2018 18:55 - Політика 64
Підстав для продовження воєнного стану немає, - голова комітету з нацбезпеки
Воєнний стан - це був вимушений крок у відповідь на агресію Росії і продовжувати його підстав немає.

Про це в кулуарах Верховної Ради заявив голова комітету з національної безпеки та оборони, народний депутат Сергій Пашинський.

"Я не бачу підстав його продовжувати. Воєнний стан - це не забаганка парламенту, Порошенка чи РНБО - це вимушений крок (у відповідь -ред.) на агресію Російської Федерації. Я сподіваюсь, що у Путіна і його оточення стане здорового глузду зупинитися в ескалації війни на кордонах України", - заявив він.

Крім того, Пашинський заявив, що воєнний стан треба було впроваджувати на 60 днів, а не на 30. Також він додав, що з таким сусідом як РФ Україна має бути готова до будь-яких сценаріїв.

"По-перше, я переконаний, що воєнний стан треба було вводити все-таки на 60 днів. Тому що саме 60 днів - це термін стратегічного розгортання всіх наших сил. За ці 30 днів, які зараз проходять, ми зробили колосальну роботу. Практично була відпрацьована на загальнодержавному рівні робота Генерального штабу з профільними міністерствами, були призвані тисячі резервістів, були проведені командно-штабні навчання, польові навчання і ще багато-багато заходів. І, на жаль, ми повинні розуміти, маючи такого сусіда як Росія, ми повинні бути готові до будь-яких сценаріїв. І нам в такому стані очікування агресії доведеться жити ще довго", - наголосив нардеп.