США анонсували нові санкції проти Росії

Четвер, 20 грудня 2018 09:18 - Політика 74
США анонсували нові санкції проти Росії
19 грудня управління зовнішніх активів Міністерства фінансів США вирішило ввести нові санкції у відповідь на постійне нехтування Росією міжнародних норм.

Про це повідомила прес-служба Міністерства фінансів США.

Нові санкції торкнуться 15 членів ГРУ через їх участь у широкому спектрі злочинної діяльності, у тому числі за спроби втрутитися у вибори в США у 2016 році. 

Крім того, нові обмеження OFAC анонсувало і стосовно колишнього офіцера Головного розвідувального управління Росії, який діяв в інтересах російського олігарха Олега Дерипаски.

"Казначейство поширить санкції на працівників російської розвідки, задіяних у кібер-операціях, втручанні у вибори 2016 року та широкому колі інших злодіянь" - сказав міністр фінансів США Стівен Мнучин.

Під нові санкції підпадуть низка російських юридичних та фізичних осіб, що пов’язані з проектом "Лахта", зокрема, IRA, ТОВ "Невские новости", ТОВ "Экономика сегодня", ТОВ "Федеральное агентство новостей", USA REALLY.

Крім того, у списку окремими пунктами вказані групи офіцерів ГРУ РФ, що були залучені до втручання у виборчі процеси за кордоном, організовували кібератаки на Міжнародне антидопінгове агентство та ОЗХЗ, а також були причетні у хіматаці з використанням отрути "Новічок" у Великій Британії.