НАЗК направило до прокуратури справи щодо народного депутата-регіонала

Четвер, 20 грудня 2018 10:33 - Політика 148
НАЗК направило до прокуратури справи щодо народного депутата-регіонала
Національне агентство з питань запобігання корупції за результатами повної перевірки декларації депутата Верховної Ради Євгенія Гєллєра виявило ознаки кримінального правопорушення – умисного декларування недостовірної інформації. Висновки щодо цього направлені до Національного антикорупційного бюро, Генеральної прокуратури та Нацполіції.

Про це повідомляє прес-служба НАЗК.

Зазначається, що народний депутат Гєллєр Євгеній Борисович задекларував недостовірні відомості на суму понад 250 прожиткових мінімумів.

"Євгеній Гєллєр у декларації за 2017 рік не вказав вартість придбаної нерухомості: житлового будинку та квартири. Загальна сума недостовірних відомостей, встановлених під час перевірки декларації депутата майже 2,5 мільйона гривень", - повідомили в НАЗК.

Євгеній Гєллєр - був обраний по виборчому округу №50 у Донецькій області. Він є членом депутатської групи "Партія "Відродження". 5 червня 2012 голосував за проект Закону України "Про засади державної мовної політики", який посилює статус російської мови. Також був членом фракції Партії регіонів (з 05.2006 року).

Нагадаємо, відповідальність за декларування недостовірної інформації на суму понад 250 прожиткових мінімумів для працездатних осіб передбачена статтею 366 - 1 Кримінального кодексу України.