НАЗК виявило правопорушення у фінансових звітах трьох політичних партій у 2018 році

П'ятниця, 21 грудня 2018 11:59 - Політика 71
НАЗК виявило правопорушення у фінансових звітах трьох політичних партій у 2018 році
Національне агентство з питань запобігання корупції виявило ознаки кримінального правопорушення у звітах трьох політичних партій про майно, доходи та витрати у 2018 році. Матеріали вже направлені до Національної поліції України.

Про це повідомляє прес-служба НАЗК.

Зазначається, що у звітах партії "ВО "Батьківщина", "Українського об’єднання патріотів – УКРОП" та "Соціал-демократичної партії" встановлені факти подання завідомо недостовірних відомостей.
Це є порушенням ч. 1 с.159-1 Кримінального кодексу України (Порушення порядку фінансування виборчої кампанії кандидата, політичної партії (блоку).

До Нацполіції направлені три матеріали щодо "ВО «Батьківщина" та по два матеріали стосовно "Соціал-демократичної партії" та партії "УКРОП".

На підставі підготовлених у Національному агентстві матеріалів стосовно політичних партій розпочато кримінальні провадження за ознаками подання завідомо недостовірних відомостей у звітах політичних партій (стаття 159-1 ККУ).

Дії, передбачені частинами першою або другою цієї статті, вчинені за попередньою змовою групою осіб, - караються позбавленням волі на строк від 5 до 10 років.