Депутат розповів, для чого запроваджувався режим воєнного стану

Субота, 22 грудня 2018 11:10 - Політика 334
Депутат розповів, для чого запроваджувався режим воєнного стану
Запровадження воєнного стану дозволило Україні сказати на весь світ про акт відкритої агресії РФ поблизу Керченської протоки та активізувало обговорення на міжнародній арені.

Про це повідомив народний депутат України від “Народного Фронту” Андрій Тетерук журналісту інформагенства АСПІ.

За його словами, в результаті запровадження режиму воєнного стану в деяких областях України про агресивні дії Російської Федерації почали говорити в Європейському Союзі та Організації Об’єднаних Націй.

Також, ухвалення законопроекту про визнання РФ країни-агресором та чіткі докази агресивних дій у Азовському морі, сприяло посиленню санкційного тиску на Росію.

"Наша реакція і оцінка дій запобігла погіршенню ситуації. Ми змогли правильно оцінити агресивні наміри Російської Федерації і ввели режим воєнного стану, що дозволило говорити про це на міжнародних майданчиках, як в ЄС, так і в ООН", - сказав Тетерук.

Депутат додав, що реакція світової спільноти щодо дій Росії була жорсткою, навівши приклад скасування зустрічі президента США Трампа з очільником Росії Путіним.

Крім цього, за словами Тетерука, запровадження воєнного стану дозволило перевірити нам комунікацію між гілками виконавчої влади, Кабінету міністрів, цивільної адміністрації і сектором безпеки і оборони.