У січні в Україну прибудуть британські військові

Субота, 22 грудня 2018 11:21 - Політика 433
У січні в Україну прибудуть британські військові
У січні в Україну прибуде група військовослужбовців ВМС Британії для визначення необхідної допомоги Збройним силам України та планування спільних навчань.

Про це йдеться у заяві Міністерства оборони України.

Напередодні відбулась зустріч Державного секретаря з питань оборони Британії Гевіна Вільямсона та міністра оборони України Степана Полторака. Вони обговорювали можливість прискорення реалізації низки конкретних заходів, пов’язаних з агресією РФ.

"Рівно місяць тому, під час мого візиту в Лондон, ми з моїм колегою прийняли ряд конкретних дуже серйозних рішень щодо розвитку взаємовідносин між нашими оборонними відомствами. І сьогодні я дуже радий, що по окремим положенням наших рішень, договорам, які ми підписали в Лондоні, ми приступили до імплементації", - підкреслив Полторак.

Він додав, що мова йде про прискорення співпраці за всім спектром: від розширення формату підготовки в рамках навчально-тренувальної програми Orbital до військово-технічної співпраці. Вже в січні в Україну прибуде група британських військовослужбовців для організації взаємодії.

Також сторони домовилися про створення "Офісу друзів України", який допоможе координувати дії щодо надання допомоги в реформуванні ЗСУ, а також нарощування бойових спроможностей Військово-Морських Сил.