Стягнення винищувачів у Крим: що хоче сказати Росія

Субота, 22 грудня 2018 18:55 - Політика 504
Стягнення винищувачів у Крим: що хоче сказати Росія
Заява голови Ради національної безпеки та оборони Олександра Турчинова може бути причиною передислокації винищувачів Росії в Крим для оборони.

Про це сказав військовий експерт Олег Старіков інформаційному агентству АСПІ.

"Заява голови РНБО Олександра Турчинова щодо того, що ЗСУ зможуть знищити Керченській міст є не військовим, а політичним, до того ж, політично незрілим та призводять до загострення”, - стверджує Старіков.

За його словами, в Україні до цих слів можуть ставитись як до чергової політичної заяви, в той час як у Росії до таких заяв ставляться досить серйозно і реагують відповідно, тому саме ця заява може бути причиною збільшення військової техніки.

За його словами, подібні маневри Російського керівництва здійснюються в логіці загальної військової доктрини з мілітаризації півострова ще з 2014 року. Збільшення військової присутності відбувається не тільки військово-повітряних сил, а і чорноморського флоту, засобів протиповітряної оборони та інших сил ведення бойових дій.

У той же час, Стариков стверджує, що такі дії можна інтерпретувати не тільки як реакцію на заяви окремих українських чиновників, а і як черговий меседж потенційним військовим опонентам - військовому альянсу НАТО.

Нагадаємо, в суботу, 22 грудня на авіабазу “Бельбек” в окупованому Криму Росія переправила більше десяти винищувачів Су-27 і Су-30.