Наймолодший з полонених моряків написав листа з проханням повернути їх додому

Понеділок, 24 грудня 2018 17:35 - Політика 177
Наймолодший з полонених моряків написав листа з проханням повернути їх додому
Полонений внаслідок атаки прикордонників РФ у Керченській протоці український моряк Андрій Ейдер написав листа з московського СІЗО, де утримується разом з іншими військовополоненими моряками.

Копію листа, який датовано 19 грудня, на своїй сторінці у Facebook оприлюднила журналіст телеканалу UATV Таїсія Турчин.

Наймолодший з українських моряків, Ейдер зазнав поранення під час нападу російських військових на українські кораблі і переніс операцію.

У своєму листі він розповів про стан свого здоров'я та умови перебування у СІЗО та завершив звернення привітанням з наступаючими святами та проханням "Поверніть нас додому".

Військовий зазначив, що "хочеться скоріше повернутися додому".

"Мрію, щоб це сталося хоча б до кінця січня, але мені здається, цій мрії не дано збутися... Уявлення не маю, наскільки це все затягнеться - півроку, рік... Сподіваюся на найскоріше політрішення, поки що часу пройшло досить небагато. ... Не хочеться, щоб про це забували, адже 24 людини сидять просто так у СІЗО іншої країни... Адже усі ці люди - військові, вони служать народу України", - зазначив Ейдер.

 

"Поверніть нас додому, не забувайте нас", - закликав юнак.

Також він згадав про "допити" та "зустрічі з різними людьми", які є у СІЗО.

Говорячи про умови перебування у СІЗО, полонений зауважив, що вони "можна сказати, нормальні".

"Є книги, електрочайник, холодильник, батареї гріють. Могло бути і гірше ... Рани затягуються, можу ходити нормально, кульгаю. Сходами підійматися і спускатися важко. ... Йду на поправку", - додав Ейдер.