Італійську співачку не допустили до участі музичному фестивалі через її етнічне походження

Середа, 16 серпня 2017 18:01 - Новини
Італійську співачку не допустили до участі музичному фестивалі через її етнічне походження
Молода італійська співачка Дора хотіла взяти участь у музичному фестивалі у Вероні. В цьому місті вона народилася у родині, що походить з Гани. Однак організатори відмовили їй в участі у фестивалі через її етнічне походження та пояснили свою позицію тим, що вона "не справжня італійка". Про це повідомляє The Local,передає Економічна правда.

На своїй Facebook-сторінці Дора розмістила скріншоти переписки, у якій організатори вказують, що вони "не приймають іноземців".

Дівчина уточнила, що вона є громадянкою Італії, а не іноземкою, і знову перепитала, чи може виступити на фестивалі.

За умовами участі, виступати на музичному конкурсі можуть лише особи, які досягнули 18-річного віку. Однак не це стало причиною відмови Дорі. "Ні!!! Італійцем можна народитися, не можна стати італійцем, італійцем можна народитися у батьків-італійців. Ось як я це бачу. Конкурс проводиться для справжніх італійців", - відповів один з організаторів.

Далі співрозмовник вирішив уточнити свою позицію.

 "Є також китайці, які мають громадянство Італії, але вони – не справжні італійці".

Після того, як пост Дори розійшовся соціальними мережами та став вірусним, організатори вибачилися. Вони пообіцяли, що дівчина зможе взяти участь у майбутніх фестивалях. 

Нагадаємо, що російській співачці Юлії Самойловій, яка мала представляти Росію на пісенному конкурсі «Євробачення», що цього року відбувся у Києві, Служба безпеки України заборонила в’їзд через виступи в Криму. Тому конкурс відбувся без учасників з Росії.