Варфоломій дав відповідь на звинувачення щодо хабара від Порошенка

Вівторок, 25 грудня 2018 15:12 - Політика 2491
Варфоломій дав відповідь на звинувачення щодо хабара від Порошенка
Вселенський патріарх Варфоломій пожартував, що за автокефалію для Православної церкви України взяв хабар цукерками та шоколадом з фабрики українського президента Петра Порошенка.

Про це повідомляє грецьке видання orthodoxia.info.

За словами Варфоломія, Порошенко в знак подяки за автокефалію "надіслав до Константинополя цукерки та шоколад зі своєї фабрики".

"Хоча Російська церква звинувачує мене в тому, що я взяв гроші на цю автокефалію, я насправді отримав не гроші, а багато цукерок і шоколаду з заводу Порошенка", - пожартував Варфоломій.

Зазначимо, раніше представники РПЦ неодноразово стверджували про те, що Константинополь нібито за хабар прийняв рішення про створення автокефальної церкви в Україні.

Нагадаємо, минулого тижня президент Росії Володимир Путін допустив "кровавий" переділ власності після створення нової церкви в Україні.

"Гроші. Я думаю, що це головний спонукальний мотив Варфоломія - підпорядкувати територію, а потім ще й заробляти на цьому. Ну, крім, звичайно, підказки з Вашингтона. Те, що держсекретар зателефонував з цього питання до Києва і обговорював ці питання - ні в які ворота не лізе. Абсолютно неприпустима річ", - прокоментував Путін створення Православної церкви України.