Садовий заявив, що білборди з ним "не є чітко ідентифікованими з виборами"

Четвер, 27 грудня 2018 12:57 - Політика 124
Садовий заявив, що білборди з ним "не є чітко ідентифікованими з виборами"
Мер Львова Андрій Садовий заявив, що білборди його партії "Самопоміч" не порушують законодавство. Також він розповів за чиї кошти фінансується його політична реклама.

Про це він повідомив в інтерв’ю Zaxid.net.

Садовий заперечив, що політична реклама з ним до офіційного старту передвиборчої кампанії з виборів президента – це порушення закону:

"Ні, це білборди партії, які дають певні месиджі, які на сьогодні не є чітко ідентифіковані з виборами. Ну, і це фінансується партією. Виборча кампанія, яка почнеться вже з січня місяця – тоді вже будуть зовсім інші месиджі, зовсім інша процедура".

За його словами, ці білборди "фінансуються, в тому числі, за внески, які поступають від благодійників, від малого і середнього бізнесу".

Вартість реклами він назвати не зміг: "Не назву вам суми, тому що звіту я ще не бачив. Тим більше, звіт буде публічний – ви потім його зможете побачити у звітах".

Лідер "Самопомочі" запевняє, що на білборди не йдуть гроші з державного бюджету.

За його словами, державне фінансування "Самопоміч" витрачає "на оплату офісів, на оплату заробітної платні працівників, які є в офісах, на оплату друкованої продукції".

Нагадаємо, реклама кандидатів у президенти заборонена законом до початку офіційної передвиборчої кампанії. Вона стартує 31 грудня 2018 року.