Обмеження на в’їзд росіян в Україну залишаються, - Слободян

Субота, 29 грудня 2018 10:55 - Політика 51
Обмеження на в’їзд росіян в Україну залишаються, - Слободян
Після скасування воєнного стану українські прикордонники продовжують посилений контроль за в'їздом іноземців на територію країни.

Про це розповів прес-секретар Держприкордонслужби Олег Слободян на своїй сторінці у Facebook.

За його словами, у центрі уваги опинились "повносилі чоловіки, які можуть брати участь в дестабілізаційних антиукраїнських заходах". Однак Слободян додав, що прикордонники також ретельно перевіряють жінок, оскільки "вони можуть працювати за завданнями спецслужб РФ".

Раніше в коментарі виданню "Гордон" Слободян підкреслив, що заборону на в'їзд чоловікам з Росії зняли, оскільки загроза вторгнення російських військ знизилася. Але прикордонники продовжують уточнювати мету візиту в країну, після чого приймається рішення про доцільність в'їзду.

Він наголосив, що росіянам, окрім закордонного паспорта, можуть знадобитися також інші документи, що підтверджують мету візиту в Україну.

"Наприклад, якщо людина їде в Україну для участі в якихось культурних або спортивних заходах, і ніколи не порушувала українське законодавство при в'їзді в окупований Крим, то ми приймаємо позитивне рішення", - зазначив Слободян.