У суспільства немає інструменту контролю за виконанням передвиборчих обіцянок кандидатів у президенти, - експерт

Вівторок, 15 січня 2019 18:09 - Політика 47
У суспільства немає інструменту контролю за виконанням передвиборчих обіцянок кандидатів у президенти, - експерт
Перед кожними виборами, політики обіцяють народу багато позитивних змін, але у виборців відсутні інструменти для того, щоб змусити політиків виконувати обіцянки після обрання.

Про це заявив політичний експерт ГО "Слово і діло" Валентин Гладких інформаційному агентству АСПІ.

За його словами, окрім як вибори один раз на п’ять років, у суспільства немає інструментів для того, аби кожен політик виконав обіцяне, або ж механізму покарання.

Він стверджує, що виборцям не слід особливо зважати на передвиборчі програми кандидатів у президенти, оскільки це не дорожня карта для політика, а всього лише засіб комунікації з електоратом - проведення агітації.

До того ж, вони складаються на основі соціологічних досліджень, де визначається перелік проблем, які хвилюють населення, а потім вирішення цих проблем вказують у програму, додав експерт.

Він говорить, що вірним індикатором вибору для громадян на президентських чи парламентських виборах є виконання або невиконання попередніх обіцянок.

“Для того, щоб оцінити політика, необхідно подивитись на його політичну біографію - прослідкувати за тим, що він обіцяв, а також що виконав, а що - ні, і чому.”, - заявив Гладких.