Руслана Кошулинського обрали кандидатом у президенти від "Свободи"

Вівторок, 22 січня 2019 16:19 - Політика 88
Руслана Кошулинського обрали кандидатом у президенти від "Свободи"
22 січня партія "Свобода" обрала Руслана Кошулинського як кандидата на президентські вибори 2019 року.

Представники "Свободи", "Правого сектора", "Організації українських націоналістів", руху "С14" та "Конгресу українських націоналістів" підтримали кандидатуру.

Під час свого виступу на з’їзду партії "Свобода" Руслан Кошулинський представив передвиборчу програму під назвою "План докорінних перетворень". Основним гаслом кандидата виборів 2019 року стало досягнення миру шляхом перемоги, а також проведення деолігархізації. Також Кошулинський хоче запровадити іспит з української мови для всіх держслужбовців. А ще у його планах зробити все можливе, аби українці не шукали заробіток за кордоном.

Серед інших передвиборчих обіцянок: проведення судової реформи, прийняття законів про місцевий референдум, затвердження механізмів про ветування громадою рішень місцевої влади. У разі перемоги він обіцяє позбавляти українського громадянства осіб, які мають громадянство іншої країни.

У 2012-2014 роках Руслан Кошулинський обіймав посаду заступника голови Верховної Ради, а у листопаді 2015-го був обраний депутатом Львівської обласної ради.

Нагадаємо, що станом на 22 січня 2019 року в ЦВК зареєстровано 12 кандидатів на президентські вибори.