В Україні з'явився ще один кандидат у президенти

Неділя, 27 січня 2019 18:44 - Політика 93
В Україні з'явився ще один кандидат у президенти
Позафракційний народний депутат України Юрій Дерев'янко висунутий кандидатом в президенти України від політичної партії "Воля", членом ради якої він є.

Про це повідомляє прес-служба політика.

На XVII позачерговому з’їзді партії взяли участь 1,1 тис. осіб з усієї України. 

Дерев‘янка висунули у президента з таким ідеями, як: мораторій на перевірки бізнесу до проведення ліберальної податкової реформи, розмитнення авто за 10%, право на захист за допомогою вогнепальної зброї, 50% жінок - у владу, орієнтація на цифрову економіку та IT-сектор, переведення всіх державних реєстрів на систему блокчейн, повернення заробітчан, безкоштовний Інтернет по всій Україні, збереження довкілля та захист тварин.

"Потрібно дати людям нові можливості - використати цифрові технології - зайти в кожен смартфон, розірвати монополію телеканалів, об'єднатися, отримати перемогу. І тоді спільними зусиллями ми зможемо поставити країну на ноги», - переконаний Дерев’янко.

Повідомляється, що Дерев’янко іде в президенти з чітким планом дій, як зруйнувати чинну олігархічну систему і швидко замінити новою: забрати в олігархів монополію на економіку, ЗМІ, формування влади, політику, та дати людям нові можливості. Він також заявив, що має економічну програму - неоекономіку, стратегію перемоги у війні та повернення територій, а також чіткий механізм контролю влади людьми.