Фінансування "Опозиційного блоку" з держбюджету призупинено

П'ятниця, 01 лютого 2019 16:10 - Політика 48
Фінансування "Опозиційного блоку" з держбюджету призупинено
Національне агентство з питань запобігання корупції у п’ятницю, 1 лютого, ухвалило рішення про призупинення фінансування "Опозиційного блоку" у першому кварталі 2019 року.

Про це повідомляє прес-служба НАЗК.

Повідомляється, що це пов’язано з надходженням офіційних звернень представників "Опоблоку" щодо здійснення перерахування коштів держфінансування та утримання від такого перерахування, а також ухвали Окружного адміністративного суду Києва стосовно заборони суб’єктам державної реєстрації здійснювати державну реєстрацію будь-яких змін до установчих документів "Опоблоку".

Так, від "Опозиційного блоку" до НАЗК надійшли листи з підтвердженням реквізитів окремого рахунку для отримання бюджетного фінансування та листи з проханням до агентства утриматися від перерахування розподілених коштів на цей же рахунок.

"Наразі Національне агентство вважає, що наявні суперечності у листах представників політичної партії, а також надіслана копія ухвали Окружного адміністративного суду м. Києва щодо заборони суб’єктам державної реєстрації та всім приватним і державним нотаріусам здійснювати державну реєстрацію будь-яких змін до установчих документів політичної партії "Опозиційний блок" є достатніми підставами для призупинення перерахування політичній партії "Опозиційний блок" коштів, наданих з державного бюджету на фінансування її статутної діяльності", - йдеться у повідомленні.