Депутат вимагає від прем’єра звільнити в.о. голови ФДМУ Трубарова

Середа, 06 лютого 2019 13:15 - Політика 59
Депутат вимагає від прем’єра звільнити в.о. голови ФДМУ Трубарова
У середу, 6 лютого, під час засідання уряду до прем’єр-міністра Володимира Гройсмана звернувся народний депутат Михайло Головко з вимогою звільнити чинного в.о. голови Фонду держмайна Віталія Трубарова.

Так, Головко заявив, що за роки роботи Трубарова постанова уряду про забезпечення ефективного використання газорозподільчих систем не виконувалася, що потягнуло за собою недоотримання держбюджетом мільярдів гривень.

"Є такий в.о. голови Фонду держмайна Віталій Трубаров, щодо якого, до речі, НАЗК 25 січня направило до суду два протоколи щодо фактів корупції вчинених ним і приховування статків у деклараціях. Згідно з його роботою, за останні два роки не виконалася постанова уряду про забезпечення ефективного використання газорозподільчих систем - це мільярди гривень до державного бюджету", - заявив Головко.

Більше того, він додав, що за висновками експертів, Україна недоотримує на рік не менше 20 млрд гривень тільки за те, що не оформлюється оренда з державного майна.

"А всі ці дії вчиняє той же Трубаров, який виконує обов’язки керівника Фонду держмайна. Тому я закликаю вас, щоби він не підставляв вас, а пляма корупці не лягала на уряд, що таких горе-чиновників сепаратистів треба звільняти якомога швидше і негайно", - звернувся депутат до Гройсмана.

У свою чергу прем’єр заявив, що інформацію про НАЗК він чує вперше і дасть доручення першому віце-прем’єру опрацювати це питання.