Порошенко оголосив про початок передвиборчої кампанія

Субота, 09 лютого 2019 14:42 - Політика 57
Порошенко оголосив про початок передвиборчої кампанія
Чинний президент України Петро Порошенко сьогодні, 9 лютого, офіційно оголосив про початок своєї передвиборчої кампанії на виборах президента України, які відбудуться 31 березня.

"Сьогодні, зараз офіційно починається моя передвиборча кампанія. Я повністю розраховую на вас, на нашу з вами спільну перемогу. Перемога нам потрібна тільки чесна. Така, яку ніхто не зможе поставити під сумнів", - сказав П.Порошенко під час всеукраїнського громадського форуму "Відкритий діалог" в суботу в Києві.

Він пояснив, що прийняв рішення балотуватися вдруге на посаду президента України, щоб завершити побудову сильної успішної держави, здатної забезпечити порядок, добробут і безпеку кожного українця, щоб підготувати країну до вступу в Європейський Союз і НАТО, і щоб не дати популістам "помножити на нуль усі те, що вистраждали люди".

"Мої стратегічні цілі на другий термін можна звести до кількох пунктів: боротьба з бідністю та підготовка країни до вступу в Євросоюз і НАТО, забезпечення миру на вигідних для України умовах і відновлення територіальної цілісності країни", - сказав П.Порошенко.