Опоблоківці просять Генпрокуратуру та ДБР розслідувати замах на Медведчука

Понеділок, 11 лютого 2019 15:57 - Політика 42
Опоблоківці просять Генпрокуратуру та ДБР розслідувати замах на Медведчука
Три депутати від "Опозиційного блоку" - Нестор Шуфрич, Вадим Рабінович та Василь Німченко подали голові Державного бюро розслідувань Роману Трубі та генпрокурору Юрію Луценко депутатські звернення з проханням розпочати розслідування підготовки замаху на Віктора Медведчука, про який на прес-конференції у Москві заявив президент-втікач Віктор Янукович.

Про це повідомляє прес-служба партії "Опозиційна платформа - За життя", головою політради якої є Медведчук.

"Президент України Петро Порошенко доручив українським спецслужбам вести розробку лідера Громадського руху "Український вибір – Право народу" Віктора Медведчука. Зазначається, що Служба безпеки України отримала вказівку "організувати замах на Медведчука, задіявши виконавців з "Правого сектору" з метою його залякування або фізичного усунення в залежності від розвитку передвиборної ситуації в Україні", - йдеться в повідомленні партії Медведчука.

Народні депутати просять вважати своє звернення повідомленням про вчинення злочину, передбаченого КК України, та вимагають внести до Єдиного реєстру досудових розслідувань відомості про вчинення кримінального правопорушення, передбаченого ст.14, п.п.11, 12 частини другої ст.115 КК України.