В день приїзду Саакашвілі у Польщі готуються до заворушень на кордоні

Четвер, 31 серпня 2017 18:10 - Новини
В день приїзду Саакашвілі у Польщі готуються до заворушень на кордоні
Польські прикордонники сильно напружені через можливі заворушення 10 вересня на польсько-українському кордоні. У разі виникнення будь-яких провокацій, польська сторона готова приймати рішення про заборону в'їзду в ЄС для всіх учасників заворушень на кордоні (це стосується і заворушень на українській частині переходу). Про це заявив громадський діяч Дмитро Короп, передають Українські новини.

Активіст зазначає, що дані про підготовку провокацій, на жаль, надходять постійно.

Він зазначає, що ситуація ускладнюється різким збільшенням російських військових біля українського кордону з боку Білорусі та Придністров'я. Крім військових підрозділів РФ, які масово прибули в Білорусь під приводом "навчань", спостерігається масове скупчення неідентифікованих приїжджих "цивільних", які отримують "свіжі" білоруські паспорти.

Читайте також: Припинення громадянства Саакашвілі – політичне замовлення чи усунення конкурента?

"Тому рівень загрози на 10 вересня, в день анонсованого приїзду Михайла Саакашвілі на пункт пропуску Краковець та організації там масових заходів, стрімко наближається до червоного рівня. Масове скупчення людей - найкраще прикриття для здійснення диверсій", - стверджує Дмитро Короп.

Він нагадує, що сьогодні річниця трагічних подій під Верховною Радою, коли під час заворушень на мітингу під парламентом вибухом гранати одним з "протестувальників" були поранені журналісти та правоохоронці, вбиті молоді хлопці, які проходили службу в Національній Гвардії.

Читайте також: Саакашвілі отримав пропозиції громадянства від декількох країн Європи (ВІДЕО)

"Тоді всі попереджали організаторів акції про високий рівень загрози, але вони зробили все навпаки - безліч прапорів закривали можливість огляду натовпу, димові шашки і масові бійки... В результаті вбивство ні в чому не винних людей", - наголошує активіст.

Не виключено, що теж саме може статися і 10 вересня під час акції на українсько-польському кордоні.