Львівське сміття знайшли у Житомирській та Тернопільській областях

Середа, 06 вересня 2017 15:24 - Новини
Львівське сміття знайшли у Житомирській та Тернопільській областях
Сміття зі Львова днями виявили у Житомирській та Тернопільській областях.

Декілька тонн сміття, серед якого знайдено платіжки зі Львова, привезли на Новоград-Волинський полігон твердих побутових відходів (Житомирська область). Про це повідомляє "Вголос.zt" з посиланням на депутата міської ради Сергія Хапчука.

За його словами, факт скидання сміття вантажним автомобілем у Новограді-Волинському 5 вересня зафіксувала спеціальна комісія.

“Факти підтвердили підозри, що на Новоград-Волинський полігон твердих побутових відходів надходить сміття з інших регіонів. При цьому Новоград-Волинська міська рада ніяких договорів на прийом сміття не укладала. Зокрема, сьогодні, 5 вересня, комісією в складі депутатів міської ради Ігоря Юшманова, Олександра Палецького і Сергія Хапчука, а також представників УЖКГ, включаючи директора КП Шляхрембуд Юрія Юсипця, було зафіксоване скидання декількох десятків тонн сміття вантажним автомобілем з номерними знаками АА 1278 ОН, який належить ФОП Д. І. Хорова”, – написав депутат.

Вже 17 випадок засмічення земель краю відходами з Львівщини виявлено у Тернопільській області. Про це повідомляє обласна державна екологічна інспекція.

Порушення зафіксовано між селами Мала Березовиця та Іванівка Збаразького району. Сміття туди привезли дві вантажівки. Площа засмічення становить 96 м².

Наразі для вжиття заходів у межах компетенції проводиться збір матеріалів для розрахунку збитків за псування земель і передачі поліції матеріалів за ознаками злочину, передбаченого ч.1 ст. 239 Кримінального Кодексу України.

Нагадаємо, проблема утилізації ТПВ у Львові загострилася 2016 року, коли після трагічних подій на Грибовицькому сміттєзвалищі рішенням суду його було закрито.