У першому півріччі 2018 на Крим почнуть мовлення до 16 українських телеканалів

Четвер, 07 вересня 2017 17:46 - Новини
У першому півріччі  2018 на Крим почнуть мовлення до 16 українських телеканалів
Національна рада з питань телебачення і радіомовлення прогнозує, що вже в першому півріччі 2018 р. на Крим почнуть мовлення до 16 українських телеканалів. Про це повідомила прес-служба Нацради.

Читайте також: Держкомтелерадіо оголосило конкурс на краще видання для дітей та юнацтва

"Ми не лише розширюємо мовлення українських телеканалів і радіостанцій на південь Херсонської області та на територію Криму, а й створюємо умови для підвищення якості контенту. Саме тому з'являються спеціалізовані кримські мовники. Ця робота буде продовжуватися згідно з розробленим планом", - заявив член Нацради з телебачення Сергій Костинський.

Крім того, в планах Нацради - розвиток цифрового телевізійного мовлення з Чонгара і Чаплинки (обидва - Херсонська область).

"Там буде створено додаткові мультиплекси. Таким чином, на кожному з об'єктів з'являться до 8 телеканалів. Буде збільшено висоту і самої Чаплинської телевежі - з 92 до 130 м. Проект буде завершено в першому півріччі 2018 року", - наголошується в повідомленні.

За даними Нацради, в 2016-2017 роках на півдні Херсонської області, на адміністративному кордоні з Кримом було задіяно 12 FM-частот, організовано мовлення в 6 населених пунктах за участю 7 радіостанцій.

До кінця року планується організувати мовлення ще в 10 містах і селищах регіону.