Прикордонна служба просить "не використовувати" КПП "Краковець" в день приїзду Саакашвілі

П'ятниця, 08 вересня 2017 10:39 - Новини
Прикордонна служба просить "не використовувати" КПП "Краковець" в день приїзду Саакашвілі
У Державній прикордонній службі України просять "не використовувати" КПП "Краковець" впродовж 9-12 вересня, тому що окремі політичні партії та депутати анонсують проведення 10 вересня поблизу пункту пропуску масових акцій у зв'язку з приїздом екс-президента Грузії, екс-голови Одеської облдержадміністрації Міхеїла Саакашвілі. Про це повідомляє прес-служба ДПСУ.

Читайте також: Україна отримала запит на екстрадицію Саакашвілі – Мінюст

"Державна прикордонна служба України звертає увагу тих, хто планує брати участь у цих зібраннях, на те, що у прикордонній смузі та контрольованому прикордонному районі діють особливі правила – прикордонний режим, який регламентує порядок в'їзду, перебування, проживання, пересування поблизу кордону громадян України та інших осіб. Тому просимо дотримуватися встановлених законодавством норм та правил", - зазначають в прес-службі.

Читайте також: В день приїзду Саакашвілі у Польщі готуються до заворушень на кордоні

"До уваги подорожуючих: у зв’язку із можливим проведенням масових зібрань поблизу пункту пропуску "Краківець" впродовж 9-12 вересня, Державна прикордонна служба України рекомендує обрати інші маршрути руху задля уникнення ймовірних незручностей", - додали в ДПСУ.

Напередодні Мін'юст України отримав запит від Грузії на екстрадицію Саакашвілі. Там він є фігурантом 4 кримінальних справ.