Гройсман назвав злочином прорив Саакашвілі через український кордон

Понеділок, 11 вересня 2017 10:35 - Новини
Гройсман назвав злочином прорив Саакашвілі через український кордон
Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман назвав злочином прорив українського кордону екс-голови Одеської ОДА та екс-президента Грузії Михайла Саакашвілі та його прихильників. Про це голова уряду написав у Facebook.

"Силовий прорив українського кордону – це злочин, і ті, хто причетний до організації цього прориву, мають відповісти", – зазначив він.

На думку Гройсмана, особливо жорсткою має бути відповідальність для тих, "хто дозволяв собі принижувати і піднімав руку на тих хлопців, які захищають нашу державу та її кордони".

Прем’єр переконаний, що те, що сталося в неділю в Шегенях, — це не просто порушення закону.

"На мою думку, це початок чергової атаки деяких наших політиків проти української державності. Я не буду говорити нічого про Міхо Саакашвілі, у нього свої цілі та свої мотиви. Я кажу про тих наших політиків-популістів, які діють за принципом "чим гірше, тим краще", – наголосив він.

Гройсман нагадав, що наразі можна очікувати активізації спроб дестабілізувати ситуацію в країні з боку тих, "хто не зацікавлений в успіху України".

"На жаль, так і відбувається. У світлі сьогоднішніх подій я хочу ще раз закликати депутатів, політиків. Не розкручуйте маховик руйнування і хаосу. Давайте спільними зусиллями зробимо все те, що необхідно, щоб Україна стала успішною. Сьогодні час боротися не за владу, а за державу", – резюмував Гройсман.

Нагадаємо, вчора, 10 вересня, Михайло Саакашвілі прибув до України. Він буквально прорвався до країни, тому що юрба, що зібралася у КП "Шегині", прорвала кордон з української сторони і влаштувала бійку з прикордонниками, яких вишикували в транзитній зоні. Тим самим прихильники Саакашвілі сприяли незаконному перетину державного кордону групи осіб, в тому числі народних депутатів. Під час інциденту 12 бійців Національної поліції та 5 Держприкордонслужби дістали тілесні ушкодження. Зазначено, що на місце події виїхала слідча група військової прокуратури, яка планувала разом із Національною поліцією встановити всі обставини події і дати кваліфікацію правопорушення. Згодом стало відомо, що поліція Львівської області внесла до єдиного реєстру досудових розслідувань (ЄРДР) відомості за ознаками злочину про незаконне переправлення осіб через державний кордон України.