Податківці розповіли, звідки взяли гроші на дорогий корпоратив

Четвер, 09 лютого 2017 00:00 - Новини
Податківці розповіли, звідки взяли гроші на дорогий корпоратив
В ДФС стверджують, що бюджетних грошей витрачено не було, а кожен співробітник здавав по 150 грн.

Головне управління ДФС у Києві заявило, що жодної бюджетної копійки не було витрачено на святкування Нового року в комплексі ВДНГ, а свято коштував 300 тисяч гривень, плюс по 150 гривень з кожної людини. Про це йдеться у відповіді на запит Української правди, підписаному начальником ГУ ДФС в Києві Людмилою Демченко.

У відповіді журналістам йдеться, що організувати урочистий захід "по підведенню підсумків 2016 року" вирішили, "беручи до уваги певні позитивні напрацювання в роботі відомства".

У тексті йдеться, що партнером по організації урочистого заходу виступила профспілкова організація ГУ ДФС в Києві.

"Опитування показало, що близько 1000 осіб виявили бажання взяти участь у заході, тому, незважаючи на пору року, був обраний місткий об'єкт - один з павільйонів НПК Експоцентр України (ВДНГ). Профспілкова організація ГУ ДФС у Києві, уклавши договір з ТОВ Старлайт розваги, отримала комплекс послуг з організації новорічного заходу ", - йдеться у відповіді.
Згідно з відповіддю ДФС, святкування обійшлося в 450 тисяч гривень в розрахунку на тисячу осіб.
"Відповідно до кошторису витрат на організацію святкового заходу, договір ГУ ДФС в Києві зі Старлайт розваги передбачав оплату послуг в сумі 300 тисяч гривень. Також кожним співробітником ГУ ДФС в Києві, який виявив бажання взяти участь у заході, були здані по 150 гривень за кожну людину, включаючи членів сім'ї. Ні копійки державних коштів на організацію та проведення заходу витрачено не було", - йдеться у відповіді на запит.
Нагадаємо, 21 грудня Державна фіскальна служба Києва провела розкішну корпоративну вечірку в окремому павільйоні на київському ВДНГ. За підрахунками журналістів, вартість новорічного корпоративу для близько 1000 співробітників ДФС - щонайменше 1 мільйон гривень.