Цехи ХТЗ почали різати на металобрухт

Четвер, 09 лютого 2017 00:00 - Новини
Цехи ХТЗ почали різати на металобрухт
На Харківському тракторному заводі почали різати чавуноливарний та сталеливарний цехи. Про це УНН розповів співрозмовник з числа співробітників заводу.

“Вже почали різати чавуноливарний та сталеливарний цехи. З чавуноливарного цеху форми вивозять. На скільки мені відомо везуть їх до Сміли в Черкаську область. Нам ніхто нічого не пояснює, звичайно. Ріжуть весь день. Просто знищують все, перетворюючи на меалобрухт”, — сказав співрозмовник.

За його слова на цьому роботи зі знищення потужностей заводу не зупиняться — на черзі цех, де збиралися замовлення для оборонного сектору. “Сказали, що наступний — цех, де робили оборонку. Там взагалі станки, техніка... У всіх шок”, — додав він.

Нагадаємо, близько року томі Харківський тракторний завод приватизував бізнесмен Олександр Ярославський.
Однак пізніше стало відомо про спроби вивезти потужності і технологій заводу в Росію, про що повідомляли співробітники підприємства.

Зокрема, за словами екс-директора заводу В.Губіна команду вивозити ХТЗ в Росію дав особисто О.Деріпаска (російський олігарх), що є партнером О. Ярославського.

При цьому, з даними Агентства з розвитку інфраструктури фондового ринку О.Ярославський не має контрольного пакету акцій ХТЗ. Також нагадаємо, фінансово-господарський контроль за Харківським тракторним заводом здійснюють росіяни.