В Україні з’явиться нова соцмережа "ЄСвоє"

Четвер, 14 вересня 2017 18:08 - Новини
В Україні з’явиться нова соцмережа "ЄСвоє"
Найближчими днями в Україні з’явиться нова соцмережа із назвою "ЄСвоє". Робота над її розробкою вже стартувала, і на сайті видно відлік до її відкриття.

Про це у Facebook повідомила один з розробників Олександра Струмчинська.

Читайте також: Facebook, Twitter, Microsoft та YouTube разом боротимуться з тероризмом в інтернеті

"Вчора я оголосила про презентацію нового і продукту, який за рахунок свого масштабного підходу, інноваційності та ґрунтовності розуміння потреб від звичайних користувачів до бізнесу, об'єднає не лише українців, а й громадян інших держав", – мовиться у повідомленні.

За її словами, над розробкою соціально мережі працює зовсім інша команда розробників, а масштабність проекту не поступатиметься світовим конкурентам.

Hад розробкою соціально мережі "ЄСвоє" працює зовсім інша команда розробників. Коли ви побачите масштабність проекту, то зрозумієте, що це не сайт ''одноденка'', а реальний конкурент не тільки російським соцмережам, а й Facebook,
– наголосила Струмчинська.

Розробник також додала, що в новій соцмережі будуть доступними цілком легальні музика та відео.

Зазначимо, що минулого тижня також стало відомо про створення іще одної української соцмережі Woolik. Про неї  повідомила міжнародна команда, як базується в Києві.

Проте, на даний момент функціонал соцмережі не вражає: посередині сторінки розташована стрічка новин. Ліворуч – меню, де можна змінити профіль, переглянути список друзів, повідомлень, спільнот і сторінок. Є окремі розділи для фото, відео та музики.

З правого боку від стрічки новин Woolik пропонує "Людей, яких ви можете знати", "Сторінки, які можуть вам сподобатися" і "Рекомендовані спільноти".

Нагадаємо, що достатньо відома українська соцмережа Ukrainians , що повинна була стати достойною альтернативою «Вконтакті» припинила своє існування 4 вересня, проте, на даний момент 400 тисяч зареєстрованих користувачів зараз позбавлені можливості видалити власні акаунти з особистими даними.