Українські вертолітники здійснили вже понад 2 тисячі годин нальоту в африканському небі

Вівторок, 19 вересня 2017 13:44 - Новини
Українські вертолітники здійснили вже понад 2 тисячі годин нальоту в африканському небі
Військовослужбовці 18-го окремого вертолітного загону Місії ООН зі стабілізації в Демократичній Республіці Конго продовжують професійно виконувати завдання, поставлені командуванням Місії ООН.

Варто відзначити, що українські вертолітники здійснили вже понад 2000 годин нальоту в африканському небі, при цьому кілька льотчиків загону збільшили особисте досягнення, налітавши тисячу, дві та три тисячі годин!

Читайте також: Україна планує продавати літаки «Антонов» до Казахстану

«За останніх 2-3 місяці значно побільшало роботи в південній частині ДР Конго, де зараз базується одна з авіаційних груп українського національного контингенту. В основному завдання полягають у транспортуванні персоналу Місії ООН та різноманітних вантажів, а також у перебазуванні військових у визначені райони», – повідомив заступник командира загону льотчик 1-го класу підполковник Євген Вакуленко.

Як повідомив командир загону льотчик-снайпер полковник Юрій Вербельчук, нещодавно командування Місії ООН надіслала листа до України зі словами вдячності за високу бойову готовність вертолітного загону та зразкове виконання службових обов’язків на благо миру в африканській державі.