Заступнику мера Одеси можуть вручити підозру через пожежу в дитячому таборі, - Луценко

Середа, 20 вересня 2017 18:38 - Новини
Заступнику мера Одеси можуть вручити підозру через пожежу в дитячому таборі, - Луценко
Прокуратура може підготувати підозру стосовно заступника мера Одеси з питань освіти, що отримала документи від пожежників про відсутність недоліків у пожежної безпеки. Про це заявив генпрокурор Юрій Луценко на брифінгу в Запоріжжі, який транслював "112 Україна".

Читайте також: Луценко розповів, чому не спрацювала сигналізація під час пожежі в дитячому таборі в Одесі

Як стверджує Луценко, на даний момент встановлюється ступінь вини чиновника.

"Зараз ми ретельно вивчаємо ступінь відповідальності заступника міського голови з питань освіти, яка за попередніми даними, отримувала копії приписів пожежників, але не вчинила дій для контролю за виконанням вимог пожежної інспекції. Якщо ми отримаємо остаточно ці документи, будемо приділяти підозру їй", - заявив він.

Луценко додав, що мер Одеси Геннадій Труханов може понести лише політичну відповідальність у тому випадку, якщо буде встановлено, що він був ознайомлений з документацією про відсутність неполадок пожежної безпеки табору.

"Звинувачення щодо мера Одеси на цей момент не має під собою юридичного підґрунтя. Ми вилучили всю документацію стосовно дитячого табору, якщо виявиться, що мер був ознайомлений із приписами пожежників, у нього виникнуть юридичні проблеми. Якщо ні, - у нього у будь-якому разі, є політична відповідальність", - констатував він.

Нагадаємо, в ніч на 16 вересня в одеському таборі "Вікторія" сталася масштабна пожежа. На той момент в корпусі, де сталося загоряння, знаходилися 42 дитини. Троє з них загинули, двоє госпіталізовані. Кримінальне провадження відкрито за ознаками ч. 2 ст. 270 КК України ("Порушення встановлених законодавством вимог пожежної безпеки").