Правоохоронці засекретили всі рішення судів у справі про вбивство Шеремета

Четвер, 21 вересня 2017 13:56 - Новини
Правоохоронці засекретили всі рішення судів у справі про вбивство Шеремета
Нацполіція з 24 липня 2017 р. засекретила всі рішення судів у справі про вбивство журналіста Павла Шеремета в цілях безпеки. Про це йдеться у відповіді Державної судової адміністрації на запит "Українських Новин".

Читайте також: Резонансні вбивства в Україні за три роки

"Постановою Головного слідчого управління Національної поліції від 24 липня 2017 року про застосування заходів безпеки щодо осіб, які беруть участь у кримінальному судочинстві, підприємство (державне підприємство "Інформаційні судові системи") зобов'язане обмежити у Єдиному реєстрі судових рішень повний і загальний доступ до визначень, ухвалених слідчими суддями Печерського районного суду Києва щодо клопотань у кримінальному провадженні", - заявили у судовій адміністрації.

Читайте також: У справі вбивства Шеремета відсутній прогрес

Причина цього рішення Нацполіції не вказана.

Наразі з відкритого доступу Єдиного реєстру судових рішень видалено понад 200 рішень у справі про вбивство Шеремета. Серед них - рішення про надання поліції інформації про мобільні переговори можливих фігурантів кримінального провадження.

Нагадаємо, журналіст Павло Шеремет загинув 20 липня 2016 року в результаті вибуху автомобіля в центрі Києва. Машина належала керівнику інтернет-видання "Українська правда" Олені Притулі, однак її самої в машині не було. Поліція кваліфікувала вибух авто з Шереметом як умисне вбивство.