Сергій Бубка прокоментував звинувачення у купівлі голосів на виборах столиці Олімпійських ігор 2016 року

П'ятниця, 22 вересня 2017 15:05 - Новини
Сергій Бубка прокоментував звинувачення у купівлі голосів на виборах столиці Олімпійських ігор 2016 року
Французька газета Le Monde заявила про те, що глава НОК України Сергій Бубка міг брати участь в корупційних схемах при виборі країни-господині Олімпіади-2016. Бубка заперечує, що платіж пов'язаний з Олімпійськими іграми.

Як повідомлялось раніше, Сергій Бубка потрапив в центр спортивного скандалу через корупцію

Прес-служба Національного олімпійського комітету України процитувала відповідь Сергія Бубуки: "Le Monde" помиляється. Цей платіж в 2009 році Валентину Балахнічеву був наданий за розвиток проведення всесвітньо відомого турніру "Зірки жердини" в інших містах ".

"Я можу сміливо стверджувати, що мій голос за вибори олімпійської столиці 2016 ніхто не купував і ні про яку корупцію з мого боку не може бути й мови", - підкреслив Бубка.

Папа Массат Діак звинувачується тією ж Le Monde в сприянні перемоги заявки Ріо ​​на організацію Олімпіади-2016. Він нібито отримав $ 1,5 млн від бразильського бізнесмена Соареша Фільо незадовго до фінального голосування за місце проведення ігор.

Раніше комісія з етики Міжнародної асоціації легкоатлетичних федерацій (ІААФ) довічно усунула від роботи в спорті сина колишнього президента організації Папа Массата Діака, а також екс-президента Всеросійської федерації легкої атлетики (ВФЛА) Валентина Балахнічева і колишнього тренера збірної Росії по групі витривалості Олексія Мельникова за шантаж російської легкоатлетки Лілії Шобухової на суму 450 тисяч євро, а також за приховування позитивних допінг-тестів у спортсменів збірної Росії.

Раніше Ламіна Діака заарештували за хабар від РФ.