Пасажирам потяга, яким Саакашвілі планував заїхати до України, повернули гроші за квитки

П'ятниця, 22 вересня 2017 17:28 - Новини
Пасажирам потяга, яким Саакашвілі планував заїхати до України, повернули гроші за квитки
"Укрзалізниця" повністю або частково повернула гроші за квитки пасажирам потяга Перемишль - Київ, яким 10 вересня хотів прорватися до України екс-голова Одеської ОДА Міхеїл Саакашвілі, повідомляє "Громадське радіо".

Читайте також: Суд над Саакашвілі у Львові (пряма трансляція)

У відповіді на запит в "Укрзалізниці" заявили, що гроші за придбані квитки на загальну суму 60,6 тис. грн було повернуто 207 пасажирам потяга з причини його затримки у зв'язку з присутністю Саакашвілі.

"Наразі ПАТ "Укрзалізниця забезпечило повернення вартості проїзних документів  на потяг № 715 Перемишль - Київ 207 пасажирам на суму 60,6 тис. грн, у т. ч. 170 пасажирів отримали повну вартість квитка, а 37 пасажирів – різницю вартості квитка за проїзд у вагонах нижчої категорії", - йдеться в повідомленні.

В "Укрзалізниці" також зазначили, що затримка в курсування поїзда сталася не з вини компанії, а пасажирів, що їхали до Києва, пересадили на інший потяг.

Нагадаємо, відправлення потяга Перемишль - Київ 10 вересня було затримано на 3 години 45 хвилин через присутність серед пасажирів екс-голови Одеської ОДА Міхеїла Саакашвілі.

Саакашвілі того ж дня перетнув український кордон через КПП "Шегині" автобусом.