У Міноборони спростували інформацію щодо перевантаженості арсеналу на складах боєприпасів в Калинівці

Середа, 27 вересня 2017 13:13 - Новини
У Міноборони спростували інформацію щодо перевантаженості арсеналу на складах боєприпасів в Калинівці
Начальник Озброєння ЗСУ Микола Шевцов спростував інформацію щодо перевантаженості арсеналу на складах боєприпасів Міноборони поблизу Калинівки. Про це повідомляє прес-служба Міноборони України.

Генерал-майор Микола Шевцов заявив, що інформація про перевантаженість арсеналу не відповідає дійсності. Також він повідомив, що представники оперативного штабу провели обліт над військовою частиною.

Читайте також: Адреси пунктів допомоги евакуйованим з Калинівки

“70% території арсеналу не ушкоджено пожежею та вибухами”, — зазначив Микола Шевцов.

За інформацією Міноброни, інтенсивність вибухів значно зменшилась. Якщо вночі це було близько 60 вибухів на хвилину, то зараз це приблизно 2 - 3 вибухи. Загрози місцевому населенню вони не несуть.

Військовослужбовці частини, які не були задіяні у локалізації пожежі вже повертаються до частини.

Нагадаємо, увечері 26 вересня на одному з найбільших складів боєприпасів в країні, який знаходиться в Калинівці Вінницької області, почалася пожежа. 

Пізніше в Генштабі повідомили, що інтенсивність вибухів на території складів боєприпасів Міністерства оборони біля Калинівки Вінницької області знизилася, сапери приступили до розмінування.

Військова прокуратура почала. розслідувати вибухи в Калинівці як диверсію. А Петро Порошенко прийняв рішення про скликання військового кабінетучерез пожежу на військових складах.