Правоохоронці відпрацьовують 4 основні версії вибухів на Вінничині

Середа, 27 вересня 2017 18:01 - Новини
Правоохоронці відпрацьовують 4 основні версії вибухів на Вінничині
На даний момент правоохоронці відпрацьовують чотири основні версії детонації боєприпасів на території арсеналу Збройних сил України в Калинівці Вінницька області.

Про це повідомляє 27 вересня прес-служба Генеральної прокуратури України.

Читайте також: У Міноборони спростували інформацію щодо перевантаженості арсеналу на складах боєприпасів в Калинівці

"Під керівництвом військового прокурора Центрального регіону України організовані та проводяться невідкладні слідчі дії та першочергові заходи направлені на розкриття злочину. Відпрацьовуються 4 основні слідчі версії вчинення кримінального правопорушення", - йдеться в повідомленні ГПУ.

В той же час самі версії слідства у повідомленні Генпрокуратури не перераховуються.

На території військової частини у місті Калинівка Вінницької області 26.09.2017 близько 21 год. 46 хв. стався вибух з подальшою детонацією боєприпасів, які знаходилися в сховищах та майданчиках відкритого зберігання.

Читайте також: Адреси пунктів допомоги евакуйованим з Калинівки

За вказаним фактом військовою прокуратурою Центрального регіону України до Єдиного реєстру досудових розслідувань внесені відомості за фактом вчинення кримінального правопорушення, передбаченого ст. 113 КК України (диверсія).

Здійснення досудового розслідування у даному провадженні доручено слідчому відділу Управління Служби безпеки України у Вінницькій області.

Нагляд за додержанням законів під час проведення досудового розслідування у формі процесуального керівництва здійснює група прокурорів військової прокуратури Центрального регіону України.

Генеральна прокуратура України здійснює контроль за станом досудового розслідування вказаного кримінального провадження.

Нагадаємо, ввечері 26 вересня сталася пожежа на складах боєприпасів, що розташовані у районі міста Калинівка Вінницької області.