За фактом можливої фальсифікації конкурсу на голову Миколаївської ОДА проводиться розслідування

Середа, 28 грудня 2016 00:00 - Новини
За фактом можливої фальсифікації конкурсу на голову Миколаївської ОДА проводиться розслідування
За фактом несанкціонованого втручання комісії з питань вищого корпусу держслужби до роботи системи тестування кандидатів на заміщення вакантної посади голови Миколаївської обласної державної адміністрації відкрито кримінальне провадження, повідомили в Національній поліції України.

8 грудня 2016 року Головне слідче управління Національної поліції України початок досудове розслідування можливої ​​фальсифікації конкурсу на посаду голови Миколаївської обласної державної адміністрації, в якому переміг народний депутат від Блоку Петра Порошенка Олексій Савченко. Про це повідомляється у відповіді Нацполіціі на відповідний запит Центру протидії корупції.

"Інформуємо, що на виконання рішення Печерського райсуду Києва від 24.11.2016 №757 / 56760/16-к 08.12.2016 Головним слідчим управлінням Нацполіціі за фактом несанкціонованого втручання комісії з питань вищого корпусу держслужби в роботу системи тестування кандидатів на заміщення вакантної посади голови Миколаївської ОДА відкрито кримінальне провадження ", - наголошується в документі.

Згідно з текстом відповіді, провадження відкрито за ознаками кримінального порушення, передбаченого ч. 2 ст. 361 (несанкціоноване втручання в роботу електронно-обчислювальних машин (комп'ютерів), автоматизованих систем, комп'ютерних мереж або мереж електрозв'язку) КК України. Досудове розслідування триває.