Плани США щодо Росії. Підхід - комерційний

Четвер, 19 січня 2017 00:00 - Новини
Плани США щодо Росії. Підхід - комерційний
У США вже почали розробляти план політики щодо Росії, про це заявила кандидат на посаду постійного представника США при ООН Хейлі Ніккі. Прогнозу відлиги немає, але і тенденції змістилися від політичних в комерційні.

Ніккі Хейлі, дочка індійських іммігрантів, губернатор штату Південна Кароліна і «висхідна зірка в Республіканській партії США» (на думку Reuters), на відміну від що йде у відставку постійного представника США в ООН Саманти Пауер, не настільки категорична щодо санкцій проти Росії, але цілком їх підтримує.

Від позиції Без Ніккі Хейлі по Росії віє комерцією (в дусі новообраного президента). Зняти санкції майбутній представник США в ООН готова тільки після того, як Вашингтон побачить від Москви якісь «позитивні дії». «Росія зараз намагається показати силу ... І я вважаю, ми завжди повинні дотримуватися обережності. Не думаю, що ми можемо їм довіряти », - цитує Reuters Хейлі.

Никки Хейли"Це важливо, щоб ми - Рада національної безпеки і обраний президент - зібралися і виробили план щодо Росії", - заявила Хейлі. Вона вважає дії Росії в Сирії - «жахливими злочинами», засуджує возз'єднання Криму з Росією і вірить в російське втручання в американські вибори.

«Ми знаємо, що це сталося. Ми не вважаємо це прийнятним і будемо відповідати на подібні дії кожного разу, коли вони будуть відбуватися », - Хейлі загрожує. Із застереженням, що США відреагує на «будь-яку країну, яка намагається перешкодити нашій системі». Нагадаємо, що три дні тому (16 січня) в Таймс було опубліковано інтерв'ю, в якому Трамп запропонував скасувати антиросійські санкції в обмін на угоду про скорочення ядерних озброєнь.

Так само, Хейлі, в тон обраному президенту США має масу запитань до ООН, 22% бюджету якої забезпечує США. Вона вже заявила що планує «отримати навіть від ООН все, за що платить США».

Нагадаємо раніше Дональд Трамп після голосування по «ізраїльської» резолюції назвав у своєму Twitter ООН «клубом, щоб зібратися разом, поговорити і добре провести час». Він попередив, що «все зміниться після 20 січня», не розкриваючи деталей. Тоді, Сполучені Штати утрималися від голосування і відмовилися від права вето. Хейлі помітила, що їй взагалі не подобається позиція «утримання», вона віддасть перевагу голосувати в ООН. На її думку, Вашингтон повинен завжди підтримувати Ізраїль.

Зауважимо, що частина членів комітету із закордонних справ американського сенату ставить під сумнів кандидатуру Хейлі, вважаючи, що їй недостатньо дипломатичного досвіду. Вона це теж визнає, але стверджує, що робота на посаді губернатора послужила їй гарну службу, «оскільки« немає нічого більш важливого для успіху губернатора, ніж здатність об'єднати людей з різними точками зору ». Очікується, що вона буде схвалена Сенатом США, причому у республіканців дають прогноз про переважну більшість її симпатиків серед сенаторів.