Президент-утікач надасть докази причетності до розстрілів на Майдані посадових осіб нинішньої української влади

Четвер, 19 січня 2017 00:00 - Новини
Президент-утікач надасть докази причетності до розстрілів на Майдані посадових осіб нинішньої української влади
Доки ГПУ робить імітацію розслідування про державну зраду щодо екс-президента України Віктора Януковича, «подільники»-президента втікача і посадові особи нинішньої української влади причетні до розстрілів на Майдані перебувають за «кермом» країни!

«Якщо ГПУ визнає, що 1 березня 2014 року мене було президентом, то ким був Турчинов, який з 22 лютого називав себе виконуючим обов'язки президента? Якщо ГПУ стверджує, що я діяв, незважаючи на зовнішні загрози для України, то чому про це мені, як президенту, не доповідав Анатолій Матіос, який займав високу посаду в моїй адміністрації, а зараз є військовим прокурором країни? »- прокоментував екс-глава держави.

Янукович збирається передати докази підтверджують причетність до розстрілів на Майдані Турчинова, Парубія, Пашинського і їхніх спільників в міжнародні організації та іноземних держав з вимогою провести міжнародне незалежне розслідування цієї трагедії. про це він заявив в інтерв'ю для оглядача РІА Новини.

Нагадаємо, в п'ятницю, 20 січня, в Печерському районному суді Києва відбудеться судове засідання, де буде розглядатися клопотання Генеральної прокуратури України про можливість проведення заочного досудового розслідування у справі про державну зраду екс-президента України Віктора  Януковича.