Фінансову допомогу для України витрачено парламентаріями на відвідування інавгурації Трампу

Четвер, 19 січня 2017 00:00 - Новини
Фінансову допомогу для України витрачено парламентаріями на відвідування інавгурації Трампу
Петро Порошенко спостерігатиме за інавгурацією по «5 каналу» - українського лідера не запросили на «коронацію».

Далася в знаки «підривна» робота депутата від БПП Лещенко - написання викривальних памфлетів на керівника передвиборного штабу Манафорта; підтримка Гілларі Клінтон; принизливі образи Міністра внутрішніх справ України Арсена Авакова, який називав Трампа небезпечним і безсоромним маргіналом.

Марними виявилися усі спроби найнятих лобістів «налагодити стосунки» між владою України та новим господаремшарж Білого дому. "Президент України Петро Порошенко не буде присутній на інавгурації новообраного президента США Дональда Трампа. На подібні заходи запрошуються посли, а не голови держав». Про це заявив посол України в США Валерій Чалий

Нагадаємо, інавгурація 45-го президента США Дональда Трампа відбудеться у Вашингтоні в п'ятницю 20 січня. Її збираються відвідати близько 800-900 тисяч соіб. З України на інавгурацію вилетіло більш сотні парламентарів і представників бізнес-еліти. Нинішні представники влади поки що не налагодили контакт з Трампом і його оточенням, і покладаються на допомогу в цьому питанні на американські лобістські компанії.

Як вже відомо, Порошенко уклав контракт на політичне лобіювання з групою BGR, Тимошенко лобіює свої інтереси через британську компанію Аveiro LP, яка уклала контракти відразу з двома американськими лобістськими компаніями Wiley Rein LLP і MKW Group, олігарх Віктор Пінчук - сам по собі намагається домовиться (перераховуючи кошти безпосередньо - зі свого фонду до фонду Трампа і пропагуючи позиції його оточення щодо України).

5716 900

 

Михеїл Саакашвілі экс-очільник Одеської ОДА, давній друг Дональда Трампа, заздалегідь поспішив на головну подію США і світу (можна сказати без перебільшення). Ще 13 січня його було  помічено в аеропорту США в потішному розгубленому вигляді.