В Калинівці продовжуються роботи з ліквідації наслідків події на військовому арсеналі

Понеділок, 02 жовтня 2017 17:48 - Новини
В Калинівці продовжуються роботи з ліквідації наслідків події на військовому арсеналі
На території арсеналу в Калинівці на Вінниччині продовжуються роботи з ліквідації наслідків події. За повідомленням Генерального штабу Збройних Сил України 49 інженерно-саперних груп розміновують технічну територію арсеналу. Ведуться роботи з відновлення огорожі та освітлення військової частини, здійснюється очищення території та вивезення металобрухту. На місці події працюють інженерні машини розгородження та в режимі чергування пожежні танки. У військовому містечку, де проживають родини військовослужбовців, заходи ліквідації наслідків вже завершені. Про це повідомляє Урядовий Портал.

Читайте також: На відшкодування наслідків пожежі в Калинівці зі спецфонду виділять 100 млн гривень

Поодинокі вибухи, які іноді відбуваються на території арсеналу, загрози життю військовослужбовців Збройних Сил України та місцевих мешканців не становлять.

Арсенал та прилеглі території посилено охороняються підрозділами Військової служби правопорядку Збройних Сил України та Високомобільних десантних військ.

Поза межами арсеналу розчищенням території від вибухонебезпечних предметів займаються 20 піротехнічних груп від Державної служби України з надзвичайних ситуацій.