Хто спонсує інавгурацію Трампа

Четвер, 19 січня 2017 00:00 - Новини
Хто спонсує інавгурацію Трампа
Комітет з інавгурації Дональда Трампа зібрав рекордну суму пожертвувань на проведення цієї церемонії і гроші продовжують надходити. Відомо, що 1 мільйон доларів пожертвувала компанія Boeing, а 500 тисяч доларів - компанія Chevron.

До спонсорування Трампа приєдналися і менш солідні особистості - 75-річний російський пенсіонер плавильщик сталеливарного заводу Фелікс Миколайович Кольський пожертвував з особистих заощаджень - 100 тисяч рублів. Про тагільського спонсора Трампа навіть в англомовній пресі написали. Зараз Кольський вже готує четверте вітальний лист Трампу і сподівається, що новий американський президент обов'язково покличе його радником з питань зовнішньої політики і на те, що Штати подружаться з Росією.

Які внески зробили представники української політичної та бізнесової еліти сподіватися на його перемогу і спонсорував вибори? Відповіді на ці та один е питання в конкретних цифрах громадськість дізнається протягом 90 днів згідно американського законодавства.

Нагадаємо, серед прихильників і спонсорів передвиборної компанії Трампа були Рінат Ахметов, Віктор Медведчук, Віктор Пінчук, Лещенко ... При цьому мільйонери, такі як Яценюк і комп всіляко підтримували опонента Трампа - Гілларі Клінтон.